Baloteli dhe Pogba: Së shpejti një ditë…

Paul-Pogba-and-Mario-Balotelli

Në ditët e parë të merkatos, agjenti i njohur Mino Raiola, ka publikuar një foto me dy lojtarët e tij Mario Balotelli dhe Paul Pogba.

Foto ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale, ndërsa është folur se ata mund të luajnë në një skuadër në të ardhmen.

“Së shpejti një ditë..”, ka qenë paralajmërimi që kanë bërë në një foto të përbashkët duke nënkuptuar se në të ardhmen mund të jenë bashkëlojtar.

Lojtarët dukeshin si vëllezër, me të njëjtat veshje dhe pothuajse të njëjtë.

Pin It