Balotelli ndoshta nuk luan më kurrë për Milanin

balotelli

Trajneri i kuqezinjve Sinisa Mihajlovic është shprehur mjaft i nervozuar me sjelljet e Mario Balotellit.

Në ndeshjen e luajtur mes Milanit dhe Genoas, Super Mario u fut në lojë në minutat e fundit të takimit.

Por sjelljet e tij dhe mos bindja ndaj këshillave të trajnerit kanë bërë që Mihajlovic të nervozohet duke bërë edhe një deklaratë të tillë.

“Balotelli ndoshta nuk luan më kurrë për Milanin”, u shpre Mihajlovic.

Pin It