Bayerni fiton ndaj Augsburgut

bayernii

Bayern Munichu i është rikthyer fitoreve pas barazimit pa gola me Bayer Leverkusenin

Skuadra e Pep Guardiolës e ka mposhtur si mysafirë Augsburgun me rezultat 1:3.

Golat për Bayernin i shënuan, Thomas Muller dhe dy të tjerat Robert Lewandowski, derisa golin e nderit për vendasit e shënoi, Raul Marcelo Bobadilla.

Pin It