BBC dhuron spektakël, por dëmtohet Bale dhe Benzema (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=AnEqyz00_z8

Real Madrid ka fituar ndaj Gijonit me tezultatin 5-1.

Një ndeshje mjaft e mirë për treshen sulmuese të Realit.

BBC shënoi 5 gola, 2 Ronaldo, 2 Benzema dhe 1 Bale.

Por jo gjithcka shkoi mirë për BBC pasi Bale dhe Benzema u larguan të dëmtuar nga fusha e lojës.

Me këtë fitore Real Madrid grumbullon 43 pikë në 20 ndeshje, 1 më shumë se Barcelona e cila ka dy ndeshje më pak të zhvilluara dhe 1 më pak se Atletico Madrid e cila ka 1 ndeshje më pak.

20511567

 

Pin It