Benitez shton armiqtë

nacho benitez

Rafa Benitez ka bërë edhe një ‘armik’ në skuadrën e Realit të Madridit.

Prestigjozja spanjolle, ‘Mundo Deportivo’ ka publikuar një video nga stërvitja e fundit e Realit të Madridit, ku Rafa Benitez dhe mbrojtësi Nacho Fernandez kanë patur një debat të ashpër mes njëri-tjetrit.

“Benitez si duket nuk po mëson nga gabimet e tij, pasi tashmë një numër i madh i lojtarëve i kanë dal kundër dhe duan shkarkimin e tij”, shkruhet ndër të tjera në raportin e ‘Mundo Deportivos’.

Kjo video është duke qarkulluar në rrjetet sociale dhe pothuajse gjitha mediat botërore.

Linku i videos: http://www.mundodeportivo.com/futbol/real-madrid/20151229/301092928682/pique-entre-nacho-y-arbeloa-en-el-entrenamiento.html?autoplay=true

 

Pin It