Bernard Berisha drejt kalimit te Anzhi

bernard-berishaBernard Berisha është pranë kalimit te Anzhi.

Në orët e fundit klubi rus ka rritur vëmendjen, teksa dëshiron të fitoje konkurrencën me skuadrat e tjera që duan të firmosin me mesfushorin e Skënderbeut.

Nga sa mësohet, akordi mes klubit korçar dhe Anzhit për transferimin e Berishës është arritur dhe mund të bëhet zyrtare në orët në vijim. Ky do të jetë largimi i dytë i bujshëm, pasi atij të Olainkës te Genti.

Pin It