Çaj i xhinxherit antibiotik natyral, forcon imunitetin e pastron organizmin

caj-933x620

Çaji nga xhenxhefili është i përsosur për forcim të imunitetit, pastrimin e organizmit, zbutjen e ftohjeve dhe është antibiotik i mrekullueshëm natyral.

Përgatitet në këtë mënyrë:

Vloni 5 litra ujë  e mq pas  aty hidhni xhenxhefil të copëtuar. Prisni të qëndrojë për 15 minuta, më pas mund ta konsumoni . Shtoni limon dhe mjaltë sipas dëshirës.

Pin It