“El Clasico” nuk ka fitues (VIDEO)

Barcelona Real Madrid ka përfunduar me rezultatin e barabartë 1-1. Golat u shënuan nga Suarez dhe Sergio Ramos. https://www.youtube.com/watch?v=oQ7eE8frcCI

Pjesa e “shëmtuar e “El Clasicos” (Video)

Përballja mes Barcelonës dhe Realit të Madridit gjithmonë pritet me shumë dëshirë nga sportdashësit. Kjo ndeshje dhuron shumë emocione dhe spektakël por ka edhe pjesën e saj të “shëmtuar”...

Rrufe në qiell të hapur, kampioni i jep fund karrierës

Është vërtet e pabesueshme por kampioni më i ri në Formula 1 i ka dhënë fund karrierës në këtë kategori garrimi. Rosberg fitoi titullin në dëm të shokut të tij të skuadrës vetëm 1 javë më parë në gar...