Chelsea shfaq interes për sulmuesin e Milanit

bacca

Menaxheri i Chelseas, Guus Hiddink po synon ta përforcoj sulmin gjatë mini-afatit kalimtar të janarit.

Sipas Estadio Deportivo, ekipi londinez shfaqur interesim për sulmuesin e Milanit, Carlos Bacca.

Rossonerët e kanë vlerësuar sulmuesin 30 milion euro, dhe kjo shumë nuk pritet të jetë pengesë për Chelsean që ta transferoj lojtarin.

Pin It