Cristiano Ronaldo braktis konferencën i nervozuar (VIDEO)

Cristiano Ronaldo i nervozuar ka lënë para kohe sallën e konferencës për shtyp në Madrid në prag të ndeshjes së Ligës së Kampionëve teksa shumë

“Që të flas qartë dhe prerë, unë e di pse Messi e bëri atë veprim. Më shumë nuk them,” – u shpreh Ronaldo në konferencë. “Mendoni ca të doni”.

Më pas i pyetur se si ka mundësi që nuk po shënon jashtë fushe që nga fitorja 0­-2 ndaj Eibar në nëntor, portugezi u përgjigj kështu:

“Kush ka shënuar më shumë gola se unë jashtë fushe që kur kam ardhur unë në Spanjë? Më thoni një emër? Askush nuk ka përgjigje për këtë? Faleminderit dhe mirupafshim,” – dhe është larguar nga salla.

https://www.youtube.com/watch?v=jRI8rwpmJOI

Pin It