E fundit: Të shtëna dhe 11 pengje në Florida në një grabitje banke

bank-robbery-generic-picture_518381_ver1-0_1280_720

Një vjedhje banke në Xheksonvil, Florida është kthyer në një situatë pengjesh. Ka patur të shtëna dhe policia shprehet se një person është qëlluar. Mendohet të jenë 11 pengje në bankën “Community First Credit Union” . Forcat Swat dhe negociatorët e pengjeve ndodhen në terren. Të shtënat nuk janë ende të konfirmuara zyrtarisht. Situatë në zhvillim.

Pin It