Fabian Duro, djaloshi shqiptar që mahnit futbollistët e Bayern Munchen

Fabian Duro, shqiptari tashmë i njohur në “freestyle” për stilin e tij të punimit dhe mbajtjes së topit, ka mahnitur ditën e sotme lojtarët e Bayern Munih, të cilët kanë qenë spektatorë të spektaklit që ai ka dhuruar me topin.

Pin It