Formacioni i mundshëm: Barcelona – Real Betis

barca

Barcelona dhe Betisi do të përballen nga ora 20:30, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës.

E përditshmja sportive madrilene, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Në këtë ndeshje, nga minuta e parë pritet të luaj edhe Neymar, i cili kishte lënduar kyçin e këmbës në ndeshjen ndaj Deportivos.

Pin It