Foto e ekipit, ky lojtar harron dicka të rëndësishme, Video:

REGGIO NELL'EMILIA, ITALY - AUGUST 12:  Gregoire Defrelof Sassuolo celebrates after scoring the opening goal during the TIM pre-season tournament match between FC Internazionale and US Sassuolo Calcio at Mapei Stadium - Città del Tricolore on August 12, 2015 in Reggio nell'Emilia, Italy.  (Photo by Giuseppe Bellini/Getty Images)

Ekipi i Sasuolos në Itali do të bëntë një foto të ekipit ditën e sotme ku të gjithë lojtarët duhet të paraqiteshin me kostumin zyrtar. Deri këtu gjithcka në rregull por një nga lojtarët është paraqitur për foto me pantallona të shkurtra dhe me veshje për stërvitje. Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura dhe një nga lojtarët e ka filmuar këtë moment. Video:

Pin It