Garcia: Reali është favorit

AS Roma's coach Rudi Garcia gives instructions to his players during their Serie A soccer match against Hellas Verona in Verona August 22, 2015. REUTERS/Giampiero Sposito

Roma do të përballet me Real Madridin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve, ndërsa trajneri i “verdhekuqve”, Rudi Garcia, e ka të qartë se Real Madridi është favorit për duelin e Ligës së Kampionëve.

“Ky është një short i bukur pasi Real Madridi është favorit. Jemi përballur me Barcelonën në fazën e grupeve ndërsa tani me Real Madridin. “Në shkurt do të na kthehen disa lojtarë nga dëmtimet dhe do të përgatitemi për të dhënë gjithçka. Djemtë janë të gatshëm dhe mezi po e presin ndeshjen”, shtoi Garcia.

 

 

Pin It