Isco: Faji është i imi

<> at Estadio Santiago Bernabeu on October 31, 2015 in Madrid, Spain.

Ylli i Real Madridit, Isco është ftuar nga Kombëtarja e Spanjës, pavarësisht se po luan shumë pak këtë edicion me skuadrën e tij.

Ai është i vetëdijshëm që faji është te ai, pasi nuk është startues me tre trajner të ndryshëm në Real. “Nëse nuk jam startues me Ancelottin, Benitezin dhe Zidanin, atëherë faji është tek unë”, tha Isco në një intervistë për Marca.

Ai po ashtu tha se është shumë i lumtur që trajneri i Spanjës po beson në të dhe për këtë do të mundohet t’i shpaguaj me punë.

Pin It