Klubet e mëdha në garë për Fabregas

fabregas

Cesc Fabregas mund të largohet nga Chelsea në fund të këtij sezoni.

Marrëdhëniet jo të mira të tij me klubin kanë bërë që shumë skuadra të hidhen në sulm për shërbimet e tij gjatë qershorit.

Bayern, PSG, Manchester City, Inter dhe Juventus janë të gjithë të interesuar në mesfushorin, i cili deri më tani akoma nuk ka bërë asnjë deklaratë për nje aventurë të re.

Por burime pranë klubit tregojne se ai nuk është i kënaqur.

Pin It