Lajmi i fundit: Sipas “ Sky Italia” ky lojtar do të mungojë në derbin Lazio-Roma, humbje e rëndë për verdhekuqtë

 

wallpaper_1024x768

Në shtëpinë e Romës kavilja e djathtë e Salah i mban të shqetësuar të gjithë në 24 orët e fundit: në stwrvitjen e djeshme Egjiptiani ka pësuar një traumë në kavilje pas një përplasjeje me Vermalen. Mbasditen e sotme pritet përgjigjia e analizave që do të skatësojë entitetin e dëmtimit dhe kohën e rekuperimit. Por nga Sky Italia vjen një lajm fillestar: sipas tyre Mohamed Salah nuk do të rekuperojë nga goditja në kavilje dhe do të mungojë në derbin roman që luhet ditën e diel në Olimpiko të Romës.

 

Pin It