Manchester United – Chelsea: Luftë mes dy trajnerëve hollandez

2457642_heroa

Trajnerët holandezë, Van Gaal dhe Hiddink janë në luftë për të provuar se ata janë përsëri në krye të elitës së trajnerëve.

Të dy trajnerët janë shumë të respektuar, por tani po mundohen të shpëtojnë reputacionin e tyre.

Ata  takohen për herë të parë si drejtuesit e dy gjigandëtPremier League.

Të dy trajnerët kërkojnë ringritjen e skuadrave respektive, të cilat kohët e fundit kanë patur shumë rezultate negative.

Pin It