Marcello Lippi tek Milan?

LIPPI

Silvio Berlusconi e ka vendosur. Ai do Marcello Lippin ne krye te pankines se Milanit dhe prova e se dieles kunder Fiorentines mund te vendose fatin e serbit Sinisa Mihajlovic, shkruan “TuttoSport”.

Per momentin, Lippi mendon ti bashkohet Milanit ne vere si drejtor sportiv ne rast se kuqezinjte arrijne te afrojne Antonio Conten.

Dy ndihmesit e mundshem te Lippit te Milani mund te jene Massimiliano Maddaloni, asistent te Guangzhou Evergrande, ose Mauro Tassotti.

Pin It