Mbyllet raundi i 4 i kupës së italisë, ja rezultatet dhe tabela e plotë

Sapo është mbyllur raundi i 4 i kupës së Italisë me ndeshjen Bolonja vs Verona e fituar nga vendasit me rezultatin 3 me 0. Kjo ishte dhe ndeshja e fundit e këtij raundi. Më poshtë rezultatet dhe tabela e plotë e ndeshjeve :

screenshot_2016-12-01-23-01-00-1

Pin It