Moti, e hënë 5 nëntor 2018

Motit për ditën e sotme parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellimesh në pasdite.

Sipas Shërbimit Meteorologjik, parashikohet të bjeri shi i izoluar në orët e mbrëmjes në Jugperëndim. Era do të jetë në drejtim nga Juglindja me shpejtësi 1-8 m/sek.

Prej mesditës pritet intensifikim ere në bregdet e vrullshme deri 18m/sek.Valëzimi në det i forcës 3-4 me lartësi vale 1.0-2.0 metër.

Pin It