Napoli fiton ndaj Torinos

hamsik

Napoli ka arritur të marrë tre pikë mjaft të rëndësishme ndaj një kundërshtari shumë të vështirë si Torino, duke fituar me rezultatin 2-1

Për Napolin shënuan Insigne dhe Hamsik ndërsa për Torinon shënoi Quagliarella nga pika e bardhë e penalltisë.

Napoli me këtë fitore rendit I treti në kuotën e 38 pikëve po aq sa Fiorentina e vendit të dytë.

Pin It