Napoli i cmendur, 2 me 0 brenda 5 minutave kundër Interit

inter_fans_disappointment_siena2_1

Po luhet ndeshja e parë e javës së 15 në San Paolo midis vendasve të Napolit dhe Interit. Zikaltërit po munden 2 me 0 me gola të shpejtë nga Zielinski dhe Hamsik. Një Inter shumë në vështirësi këto minuta të para.

Pin It