Në Paris triumfon PSG-ja (VIDEO)

12711104_1169633686416425_3946600166841075211_o

PSG ka triumfuar në Stadiumin e Princave përballë Chelseat duke fituar me rezultatin përfundimtar 2-1.

Golat për PSG-në u shënuan nga Ibrahimovic në minutën e 39 dhe Cavani në minutën e 78.

Ndërsa për Chelsea-n shënoi Obi Mikel në fund të pjesës së parë.

Ndeshja ishte në kuadër të fazës së 1/8 në Champions League.

https://www.youtube.com/watch?v=Dtd4QKmO5I8

https://www.youtube.com/watch?v=LHG53pI4WxA

https://www.youtube.com/watch?v=gqx1h14h7tY

12716223_1169659556413838_6684113130208192840_o

12747469_1169633626416431_8359015857331259653_o

 

Pin It