Paguaj 95 mijë dollarë dhe merre shtëpinë me vete…

 

shtepi17

Të udhëtosh e në të njëjtën kohë të jesh në shtëpi…Kjo është e mundur tanimë falë shpikjes më të re.

Shtëpia portative e bën dëshirën realitet për vetëm 95 mijë dollarë. Shtëpia e cila është me një sipërfaqe prej 24.2 metra katrorë, në katin e parë ka një dhomë ndenjeje dhe guzhinë ndërsa sipër është dhoma e gjumit dhe një krevat dopio. Sipas Daily Mail kjo shtëpi është e gjitha prej materjaleve të çmontueshme dhe mund ta paketoni e ta merrni ku do që të shkoni. Kompania “Kodosema” aktualisht po e shet atë vetëm në Estoni por mund të nisë shitjen jashtë shumë shpejt.

Pin It