Përmbledhje dhe golat e ndeshjes që theu rekord mbrëmjen e djeshme. Video:

skysports-dortmund-champions-league-legia-warsaw-borussia_3837945

Në ndeshjen e mbrëmshme midis Dortmundit dhe Legias u thyen dy rekorde. Ndeshja me më shumë gola në historinë e Champions League që kur ky kompeticion quhet Champions League dhe shënimi i 5 golave në 16 minuta. Më poshtë golat e ndeshjes:

https://www.youtube.com/watch?v=1nN6uWGuCuc

Pin It