Premier Ligue: Luhen sfidat e fundit për këtë vit

Manchester-United-vs-Chelsea-1Në Premier Ligue akoma nuk kanë përfunduar përballjet për këtë vit. Sot luen 8 sfida ku ndër të tjerat spikat ajo mes Manchester United dhe Chelsea.

Ndeshjet e kësaj jave janë të fundit për këtë gjysëm sezoni.

Sfidat dhe oraret e ndeshjeve të sotme:

16:00 – Crystal Palace – Swansea City

16:00 Everton – Stoke City

16:00 Norwich City – Aston Villa

16:00 Watford – Tottenham Hotspur

16:00 West Bromwich Albion – Newcastle United

18:30 Arsenal – AFC Bournemouth

18:30 Manchester United – Chelsea

18:30 West Ham United – Southampton

Pin It