Puka zbardhet nga dëbora, shikoni imazhet e mrekullueshme

Dita e sotme ka patur reshje shiu dhe dëbore në zona të ndryshme të vendit.

Bora i ka dhënë një pamje ndryshe qytetit të Pukës.

Në fotografitë që shihni në fotogaleri janë bukuritë e malit të Munellës.

Peisazhe të mrekullueshme ka krijuar edhe bora që qëndron anash liqenit bashkë me bredhat e mbuluar në këtë fund shkurti.

Reshjet e dëborës kanë lënë disa zona të qyteti të pambuluara, edhe pse temperaturat janë të ulëta.

Pin It