Real Madrid – Roma, formacionet e mundshme

real roma

Real Madrid dhe Roma takohen sonte në kuadër të 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve.

Mediat spanjolle kanë filluar të zbulojnë formacionet e të dyja skuadrave, megjithëse deri në minutat e fundit nuk dihet nëse do të paraqiten Marcelo (Real Madrid) dhe Radja Nainggolan (Roma)

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, që përfshijnë disa mungesa.

“Los Blancos” janë në avantazh pas duelit të parë në Olimpico, ku triumfuan me rezultatin 2:0.

rea

Pin It