Shqipëria pëson humbjen e parë

nolito-2-780x439

Shqipëria ka pësuar humbjen e parë në grup me rezultatin 0-2 ndaj Spanjës.

Shqipëria nuk ka mundur ti bëjë ballë një Spanjë dominuese.

Galat u shënuan në pjesën e dytë nga Diego Costa në minutën e 55 dhe Nolito në minutën e 63.

Shqipëria gjendet në vendin e tretë në grup pas Spanjës dhe Italisë.

Pin It