Si mendon “Fenomeni”: Më i mirë është Messi apo Ronaldo?

figo-ronaldo-e-roberto-carlosLegjenda e Brazilit, Ronaldo ka bërë krahasimin mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos

Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo? Legjenda braziliane, Ronaldo mendon se ylli i Barcelonës është pak më i mirë sesa asi i Real Madridit.

“Të dy janë shumë të mirë. Messi dhe Cristiano janë mbi tjetrët. Por, unë do të thosha Messi për një nuancë është më i mirë se Cristiano”, ka deklaruar ish sulmuesi i Interit për Sky Sport Italia.

Pin It