Parashikimi i motit, e martë 2 qershor 2020

Moti për ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të ketë reshje shiu të përkohshme të karakterit lokal me intensitet të u...