Parashikimi i motit, 20 shtator 2019

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet i kthjellët, me vranësira mesatare dhe të dendura, ndërsa...