Guardiola plane për skuadrën më të fortë

Strategu spanjoll do të largohet nga Bayern Munich këtë verë dhe pritet ta zëvendësojë Manuel Pellegrinin në Etihad Stadium. Pep Guardiola thuhet se ka një plan trevjeçar për ta bërë Manchester Cityn...