Dëmtohet Jordi Alba, ndaj Shqipërisë luan Monreal

Jordi Alba është lënduar në sfidën ndaj Italisë dhe kështu nuk do të luajë ndaj Kombëtares së Shqipërisë. Në vend të tij trajneri Julen Lopetegui ka ftuar Nacho Monrealin e Arsenalit. Vlen të theksoh...

Si është gjendja e dëmtimeve te yjet e La Ligas

Lionel Messi duket se ka pësuar tërheqje muskulore në ndeshjen ndaj Bilbaos, kështu raporton portali Goal.com Sipas Goal.com, me te përfunduar pjesa e parë, Leo Messi ka kërkuar nga trajneri i tij, L...