Juventus pazar tek Manchester United

Juventusi ka filluar të shikojë lojtarë të Manchester United për tu përforcuar. Gazeta Tuttosport shkruan se emrave si Oscar, Axel Witsel, Isco dhe Bernardo Silva i është shtuar edhe Ander Herrera i ...