Barcelona kalon në gjysmëfinale (VIDEO)

Barcelona është kualifikuar në gjysmëfinale të Copa del Rey. Barcelona ka mposhtur edhe ndeshjen e dytë Athletic Bilbaon me rezultat 3:1 dhe me rezultat të përgjithshëm 5:2, për të siguruar një vend ...

Barcelona shkatërron Bilbaon (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=9atUMucKiM4 Barcelona ka fituar takimin e 19-të të La Ligës spanjolle. Katalonasit para shikuesve të vetë në stadiumin Nou Camp triumfuan kundër Atletic Bilbaos me rez...