Ku do të përfundojë Super Mario?

Mario Balotelli thuhet se është takuar me presidentin e Monacos, Dmitry Rybolovlev dhe është duke menduar për një kalim në Ligue 1. Sulmuesi italian është i huazuar te Milani nga Liverpooli, mirëpo k...

Balotelli ndoshta nuk luan më kurrë për Milanin

Trajneri i kuqezinjve Sinisa Mihajlovic është shprehur mjaft i nervozuar me sjelljet e Mario Balotellit. Në ndeshjen e luajtur mes Milanit dhe Genoas, Super Mario u fut në lojë në minutat e fundit të...

Milan me një këmbë në finale (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=65V-rRBWCQM Milan ka shënuar fitore minimale 1:0 ndaj Alessandrias duke bërë një hap drejt finales së Kupës së Italisë, pasi në udhëtim ka mposhtur skuadrën e Ligës së...