BBC: Pse nuk fitoi Hillary Clinton?

Këto zgjedhje, me siguri më të jashtëzakonshmet në historinë amerikane, ishin një revoltë kundër establishmentit politik. Dhe pak njerëz e kanë personifikuar establishmentin politik më shumë se Hilla...

Real Madrid përsëri nuk bind

Real madrid ka barazuar në Mestalla përballë Valencias me rezultatin 2-2. Fillimisht ka shënuar Benzema pas një kombinimi të mrekullueshëm të treshes BBC. Në fund të pjesës së parë Valencia ka gjetur...