Bernardeschi fut në “sherr” Milanin dhe Interin

Milani dhe Interi janë të gatshëm për duelin në tregun e transferimeve për talentin italian të Fiorentinës, Federico Bernardeschi. Sky Sport Italia sugjerojnë se skuadrat nga San Siro nuk janë vetëm ...