Jemi të ngazëllyer që kemi një lojtar si Xhaka

Granit Xhaka, objektivi i klubeve të mëdha nuk do të lëvizë në janar nga Borussia Monchengladbachu. Drejtori sportiv i Monchengladbach, Max Eberl, ka thënë se mesfushori shqiptar nuk do të largohet g...

Granit Xhaka në planet e Arsenalit

Arsenal kërkon yllin e Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka. Agjentët e ekipit e panë në Champions League në barazimin ndaj Manchester City dhe në Bundesligë gjithashtu. Arsenal ka kohë që intereso...