Bruksel, mbahet takimi i dytë i dialogut Kosovë-Serbi

Presidentët dhe kryeministrat e Kosovës dhe Serbisë do të takohen sot në Bruksel për të diskutuar çështje me rëndësi të dialogut dypalësh. Takimi do të mbahet me praninë dhe ndërmjetësimin e Përfaqës...

Sulm terrorist në Bruksel, deri tani 23 viktima

  https://www.youtube.com/watch?v=jn7rx19ZtXs Dy shpërthime të njëpasnjëshme janë riregjistruar mëngjesin e kësaj të marte në aeroportin e Zaventem të Brukselit, në Belgjikë. Sipas raportimeve t...