Si të përgatisni byrek role?

  Përbërësit:  1 pako me peta byreku 300 gr. djathë të bardhë 700 gr. hithra 2 lugë miell 1 vezë gjysëm gote qumësht 1 lugë të vogël kripë pak piper të zi pak majdanoz 3-4 lugë fara susami të zi dhe ...