Klopp: Të tregojmë forcën tonë

Liverpoooli do të jetë mysafirë i Stoke City në Kupën e Ligës dhe sipas trajnerit Jurgen Klopp, kjo është një garë të cilin klubi i tij duhet me patjetër ta fitojë. Tekniku gjerman ka thënë se Reds d...