Fiton City dhe merr vendin e parë (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=C3JlcTBo65M Manchester City ka fituar me rezultat 4-0 kundër Crystal Palace. City dominoi gjatë gjithë ndeshjes dhe kështu iu rikthye fitoreve pas barazimit kundër Eve...

Simone Zaza kërkohet nga Crystal Palace

Crystal Palace është përfshirë në garë për sulmuesin e Juventusit, Simone Zaza – njofton Goal. Ekipi i Alan Pardeë i ka kërkuar shërbimet e 24-vjeçarit, pasi dëshiron të vazhdojë ngjitjen në tabelë. ...