Në Madrid mund të vijnë lojtarë të rinj

Zidane Zidane u ka thënë drejtuesve të Real Madridit se e dëshiron në skuadër Eden Hazardin. Duke folur në një spektakël televiziv, gazetari i njohur Eduardo Inda ka thënë se anësori i Chelseas, Eden...

Real Madrid nuk ndalet nga FIFA

Real Madridin nuk do ta ndalojë dënimi i FIFA’s për të transferuar gjatë verës së ardhshme. Real Madrid tashmë ka bërë planin për transferime të mëdha gjatë verës së ardhshme dhe këtë nuk do ta ndalë...