Zyrtare: Interi shkarkon trajnerin De Boer

Interi zyrtarisht ka shkarkuar trajnerin Frank De Boer pas rezultateve jo të mira të skuadrës zikaltër. Vendimi është marrë mbrëmjen e djeshme pas një video konverence mes trajnerit De Boer dhe presi...