Partizani prezanton trajnerin e ri

Partizani ka prezantuar ditën e sotme trajnerin e ri të tij, Andrea Agostinelli. Presidenti i Partizanit, z. Demi ka thënë se trajneri do të ketë mbështetjen maksimale të tij dhe të gjithë stafit të ...