Parashikimi i motit, e enjte 15 qershor 2017

Bregdeti dhe zonat e ulëta do të dominohen nga moti i kthjellët por me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të paraqitet moti për zonat malore. Orët e pasdites do të vijojnë në kushtet e k...